2017-06-08 09:37:47

Спортсмени-інваліди – на п’єдесталі пошани

Значних успіхів досягли виконавці Івано-Франківського регіонального центру з фізкультури і спорту інвалідів. 21 раз піднімалися на п’єдестал пошани наші земляки на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату. Вони здобули 14 золотих медалей у різних видах спорту.

2017-06-07 10:29:48

Юні атлети відзначили День захисту дітей

1 червня поточного року крайова організація ФСТ «Україна» на спортивному комплексі «Сокіл» провела комплексні змагання серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл товариства, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

2017-05-31 10:55:14

Засідання НТСЕР: Реформування системи освіти та охорони здоров’я має бути серед головних пріоритетів

Актуальні проблеми у системі освіти та охорони здоров’я, пошук нових ефективних шляхів їх реформування в інтересах людей праці обговорили учасники засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, що відбулось 29 травня в Клубі Кабінету міністрів України. Вів засідання Голова Національної ради, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

2017-05-26 15:15:01

Звернення Профспілки освітян до профільного комітету щодо законопроекту «Про освіту»

ЦК Профспілки спрямовано звернення до профільного комітету ВРУ  з вимогами не допустити звуження гарантій педагогічним, науково-педагогічним працівникам та спеціалістам освіти щодо рівня оплата праці, фінансування галузі,  запровадження 36 годинного робочого тижня для вчителів тощо.

2017-05-25 14:55:14

28 травня - День хіміка

Шановні спілчани!

Щиросердечно вітаю вас із Днем працівників хімічної та нафтохімічної промисловості!

Діяльність хімічних підприємств області відіграє важливу роль в економіці Прикарпаття, поповненні державного і місцевих бюджетів. Ваша наполеглива праця, професіоналізм, відповідальність, прагнення до нового є запорукою створення якісної, конкурентоспроможної, затребуваної на вітчизняних і світових ринках продукції.

Бажаю трудівникам галузі успіхів у відновленні виробництв і нових трудових звершень. Переконаний, що хімічна і нафтохімічна промисловість України з її потужним науково-технічним, виробничим і кадровим потенціалом здатна стати реальним підґрунтям для економічного зростання нашої держави.

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ігор Басюк, голова Ради профспілок області;

Ігор Бабій, голова обласної організації профспілки

                працівників хімічної та нафтохімічної промисловості 

2017-05-25 13:30:00

Створити виробниче середовище без травм

Саме таке гасло взяли на озброєння працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз». Досвід надвірнянців зі створення безпечних умов праці охоче засвоюють нафтовики та газовики з інших регіонів країни. З цією метою відбулася нарада в Яремчанському оздоровчому комплексі «Карпати». В такому широкоформатному форумі взяли участь заступники голів правління ПАТ «Укрнафта» Маврикій Калугін та Геннадій Радченко, голова об’єднаного профкому працівників Товариства Ігор Копач, керівники управлінь, служб охорони праці та голови структурних підрозділів «Укрнафти».

2017-05-19 12:11:32

Весняні старти кросменів

Відбувся традиційний весняний легкоатлетичний крос на призи профспілкової газети «Єдність», який проводила крайова організація ФСТ «Україна» за сприяння Ради профспілок області. В забігах алеями Івано-Франківського парку культури ім. Т. Шевченка взяло участь понад 250 юних та дорослих легкоатлетів.

2017-05-19 11:00:21

Нещасним випадкам - надійний бар"єр

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» доведено до відома всіх працівників закладів охорони здоров'я.

2017-05-17 14:46:12

Відбулося засідання СПО профспілок

16 травня відбулося засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

2017-05-17 14:35:23

«Нафтохімік» дарує заряд бадьорості і сили

Серед мешканців Калуша неабияку популярність здобув фізкультурно-спортивний клуб «Нафтохімік». Цей заклад, заснований у жовтні 2003 року об’єднаним профкомом «Лукор-Карпатнафтохім», проводить спортивно-оздоровчу роботу серед трудівників хімічних підприємств міста, членів їх сімей.