2014-07-02 14:38:27

На Прикарпатті обговорили проблеми духовних орієнтирів українського суспільства


Відповідне обговорення відбулося під час засідання круглого столу, що проходило в Івано-Франківську. Метою зустрічі стало досягнення суспільної згоди щодо орієнтирів подальшого розвитку України з урахуванням відповідних напрацювань вітчизняних та зарубіжних науковців.

На думку учасників дискусії, одним із найважливіших завдань сьогодення є становлення та розвиток українського громадянського суспільства, основою якого повинна бути духовність. Такий підхід унеможливить маніпуляцію людською свідомістю та імітацію українського державотворення.

На думку заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Сергія Адамовича, потрібно спрямувати процес становлення і розвитку українського громадянського суспільства у конструктивне русло. Це можна зробити визначивши спільні цінності прийнятні для більшості населення.

«Ми повинні досягти згоди стосовно того, як і яку Україну будуємо, та зреалізувати програму конкретних конструктивних дій, спрямованих на зміцнення української держави та на творення європейського суспільства». - сказав Сергій Адамович.

Луганський науковець Володимир Сабадуха зазначив, що правильний вибір орієнтирів значною мірою залежить від вмілого поєднання теоретичних напрацювань та суспільної згоди щодо їх положень. Вирішення проблеми можливе завдяки переорієнтації системи виховання, освіти, державного управління, а в перспективі і економічних відносин.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраці