2016-11-25 12:54:55

Фаховий персонал – ось що забезпечить ефективність роботи Пенсійного фонду

Про актуальні питання, що виникають у процесі роботи служб персоналу територіальних управлінь  Пенсійного фонду України  області, доповіла начальник відділу  персоналу та організаційно-інформаційної роботи Надія Довбуш.

Учасники семінар-наради обговорили також теми правил етичної поведінки державних службовців, професійної етики, конфліктів та шляхів їх подолання і запобігання їм у роботі.

– Органи Пенсійного фонду області, – заявила в коментарі начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк, – здійснюють чіткі кроки, спрямовані на підвищення ефективності роботи на всіх напрямках діяльності, наполегливо працюють над оптимізацією адміністративних видатків, організаційної структури та чисельності працівників. Питання поліпшення якості обслуговування громадян, як складової Стратегії модернізації і розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, є пріоритетним у нашій роботі. Саме на фахівців своєї справи, їх уміння працювати з людьми ми орієнтуємося у вирішенні цих завдань  на сучасному етапі.

Володимир Криворучко