2014-06-26 12:24:38

Фінляндія може посприяти Прикарпаттю у розвитку нафтогазової галузі та відтворенні біоенергетичних ресурсів

На цьому наголошувалося упродовж зустрічі голови облдержадміністрації Андрія Троценка з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Ар’ї Макконен, яка перебуває в області.

«Один із напрямків, за яким можлива співпраця, – це розвиток нафтогазової галузі. Оскільки Івано-Франківщина – один із небагатьох регіонів, який має статус території, багатої на нафту і газ, – зазначив Андрій Троценко. – Досвід вашої держави у розвитку саме цього сегменту був би для нас життєво важливим. Інвестиційної, теоретичної підтримки та практичних знань ми потребуємо також у напрямку збереження біоенергетичних ресурсів».

Особливо, як зауважив голова облдержадміністрації, це стосується відтворення лісів. У свою чергу Ар’ї Макконен цікавилася економічною ситуацією в Україні та області, умовами започаткування підприємництва, привабливістю держави для іноземних інвесторів.

«Першим у нас є питання довіри до тих реформ, які мають відбутися в Україні. Вони повинні стосуватися подолання корупції, – підкреслювала Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні. – Створення відповідного сприятливого бізнес-середовища допоможе вирішенню багатьох економічних питань».

Про майбутні позитивні моменти реформування в Україні, які забезпечать державі вихід з тієї критичної ситуації, яка склалася на сьогоднішній день, говорив і Андрій Троценко. Йшлося про децентралізацію влади та фінансів, зміну психології ставлення до потенційних інвесторів, конкуренцію областей при залученні інвестицій, новий якісний рівень забезпечення державних службовців.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації