2022-05-04 18:36:12

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ

 

Голова обласного комітету Профспілки Ніна Гушпіт  проінформувала присутніх про його діяльність в  2021 році та  пріоритети в умовах воєнного стану, надану допомогу збройним Силам України і мешканцям інших областей України, що найбільше постраждали від російської агресії. Також запропонувала прийняти звернення до голови Верховної Ради України,  народних депутатів від Івано-Франківщини щодо доопрацювання окремих норм законопроєкту № 7251  «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин», які викликають низку запитань у фахівців з трудового законодавства. Профспілкові активісти одностайно підтримали необхідність  такого звернення та висловили окремі пропозиції до його тексту.

У заході також взяла участь і виступила заступник голови обласної військової адміністрації із соціальних питань, керівник обласного штабу по роботі з вимушеними  переселенцями Людмила Сірко. Вона розповіла про надання допомоги населенню, що постраждало від війни.

По завершенні відбулася зустріч голови Профспілки з головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук. Тут були обговорені актуальні питання співпраці органів державної влади і місцевого самоврядування та ролі профспілок у цей складний для нашої держави час.

Після відвідання Івано-Франківська Юрій Піжук ознайомився з роботою Снятинської районної організації Профспілки – найбільшої територіальної організації в обласній галузевій Профспілці, яку нещодавно очолив член обласного комітету Профспілки Петро Маліборський та первинної профорганізації Заболотівської селищної ради, де він працює селищним головою.

Ключовою на всіх зустрічах була думка, що головною запорукою  успішного спротиву російській агресії та перемоги над ворогом і подальшої інтеграції нашої держави в демократичний світ є згуртованість українців.

Наша сила в єдності.

 

На світлинах:

- голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, голова обласної організації Профспілки Ніна Гушпіт та заступник голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко;

- профспілковий актив обласної організації Профспілки працівників державних установ;

- голова Профспілки Працівників державних установ України Юрій Піжук, голова Снятинської районної організації Профспілки - Заболотівський селищний голова Петро Маліборський, голова первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради Світлана Каралаш та   тележурналістка з Чернівців Світлана Снітко.