2019-05-15 19:45:37

СПОРТ СПРИЯЄ ЗДОРОВ'Ю, -переконані медики

 

Результат пошуку зображень за запитом "В ІФНМУ відбулись масштабні змагання спартакіади серед медиків Прикарпаття"

Участь у спортивних баталіях взяли 18 команд — представники медичних закладів усієї області, а також двох навчальних закладів: Івано-Франківського базового медичного коледжу та господаря змагань ІФНМУ.

Цього разу медики змагалися у семи видах спорту: армспорт, дартс, настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату, шашки, міні-футбол. Нагадаємо, в березні в університеті відбувся перший етап спартакіади медиків області — змагання з плавання і шахів. Тож загалом цьогорічна спартакіада налічувала дев’ять видів змагальної програми.

За словами голови Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, у довоєнні роки учасників спартакіади було значно більше, так, змагання з міні-футболу навіть доводилося проводити два дні. Втім медики Прикарпаття не полишають цю добру традицію.

«Хто, як не медики мають займатися фізкультурою, пропагувати здоровий спосіб життя, — говорить Наталія Бирчак. — Такі спортивні змагання — це чудовий спосіб провести час з користю, а також, просто зустрітися з колегами, поспілкуватися. А ще ми тішимося тим, що наш рідний медичний університет розбудував такий потужний спорткомплекс, створив тут чудові умови, і радо приймає наші спортивні змагання».

За словами голови обласної профспілки, спартакіада невдовзі може збагатитися новими видами спорту. На прохання медиків області нині оргкомітет вивчає можливість проведення змагань з зимових видів.