2014-08-22 11:36:29

Нафтовики з турботою про українське військо

Добре розуміючи важливість забезпечення військовиків сучасними засобами наступу на ворога, працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз» зібрали у липні 53 тис. грн. для придбання ще одного тепловізора. Такий прилад дуже потрібний бійцям 5-го батальону територіальної оборони, який звільняє від терористів українську землю на сході держави. Придбаний у Гонконзі за ці гроші прилад, через Німеччину та Польщу, без будь-яких затримок прибув до Києва. Митні процедури, передбачені законодавством держави, дуже важко пройти  у короткий термін. Вони могли б створити затримку надходження тепловізора до наших бійців.

Однак розуміння потреби в таких приладах ініціативної групи підприємства, волонтерів, Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного військового комісаріату, самооборони Майдану, Міністерства оборони України, народного депутата України Юрія Дерев’янка та працівників Київської митниці уможливило його негайне розмитнення. Водночас насторожує те, що законодавчий орган держави та Кабінет Міністрів надто затягнули процес усунення заангажованості митних правил.

Клопоти з розмитненням тепловізора позаду – прилад нафтовики вже передали бійцям 5-го батальйону. Трудовий колектив НГВУ «Надвірнанафтогаз» продовжує збирати кошти на підтримку українського війська.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Степан СОЛОМОН, заступник начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз».