2018-11-16 09:19:12

Голова Федерації Профспілок України Григорій Осовий побував на Прикарпатті

 

Ми зараз не тільки виборюємо свої законні права, можна сказати, що з найбільш масової об'єднаноїсоціальними та економічними гаслами,  громадської інституції, якою є профспілки, вони дістають ще одну поважну рису - стають чи не найпотужнішою правозахисною організацією", - зазначив у своєму виступі на урочистостях Г.Осовий.

У переддні, коли українці відзначатимуть 5-річницю початку Революції Гідності, дуже символічним був подарунок Голови ФПУ Раді профспілок області - картина відродженого в Києві, спаленого під час подій на Майдані Будинку профспілок. Віддавши в приміщенні Будинку місце для створення Музею Небесної Сотні, історичному Майданові, ФПУ цим самим виявляє глибоку шану до борців за волю і незалежність України, за європейські цінності, з відстоювання яких розпочався Майдан Гідності.

Також  очільник Федерації Профспілок України  провів робочу нараду з керівництвом Ради профспілок Івано-Франківщини та головами обласних галузевих профспілок.

Головним акцентом розмови були підсумки Всеукраїнської акції протесту профспілок, яка відбулася в Києві 17 жовтня, та подальші кроки щодо відстоювання прав та інтересів людей праці. Зокрема, чи не найактуальнішим питанням лідери профспілчан вважають врахування своїх вимог та пропозицій у Бюджеті -2019 року. Відтак, на це спрямовані зусилля найперше ФПУ.