2017-09-12 09:55:40

КОЛЕКТИВ УПРАВЛІННЯ «НАДВІРНАНАФТОГАЗ» ВІДЗНАЧИВ 60-РІЧЧЯ З ЧАСУ ЗАСНУВАННЯ

 

Ваша подвижницька праця по видобутку нафти і газу  примножує багатства держави, вносить вагому лепту у наповнення бюджету, у соціально-економічний розвиток області й району.

На рахунку колективу сотні благодійних проектів,  ініціатив, які сприяють кращому обслуговуванню пацієнтів лікарень, комфорту працівників і дітей у школах і дитсадках, покращенню стану доріг, а що не менш важливо – це всебічна підтримка воїнів, які мужньо боронять рідну землю на Сході України.

На Надвірнянщині нуртує давня і яскрава історія нафтопромислів всієї Галичини, яким понад півтори століття. На цих теренах живе неповторна спадщина традицій поколінь нафтовиків, бурильників, переробників, - людей, які спільно  докладають свою працю, знання і відданість справі  розвитку галузі.

Є величезною заслугою працівників НГВУ "Надвірнанафтогаз", які вивчили, зібрали по крупинках  всі давні і сучасні набутки нафтогазпромівців і в 2013 році створили «Музей нафтопромислів Галичини», який по праву  займає своє гідне місце серед інших музеїв України.

Святкування 60 - річчя НГВУ "Надвірнанафтогаз" відбувається у професійний День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.Знаємо про важкі випробування, які несе підприємство з причини недержавницького підходу до виробничих і соціальних потреб колективу. Підтримуємо вас у намаганнях добитися продовження дозволів на використання родовищ, на збереження людям права на працю. Розділяємо голос тривоги за стан навколишнього середовища і безпеку населених пунктів, де зупинено видобуток нафти і газу.

Сподіваємося, що нас почують у найвищих кабінетах влади і під тиском вимог будуть прийняті рішення, які розблокують розвій галузі.

                        В день ювілею і в День професійного свята бажаємо вам здоров’я, оптимізму, Божої помочі  у служінні інтересам держави і народу. Дорогу осилює той, хто йде. Хай буде легким наш спільний шлях боротьби і перемог.

З повагою

Голова Ради профспілок області:                                    Ігор Басюк