Домашня / Інформаційний вісник

2017-04-05 17:16:06

Позиція профспілок: Вчасно та ефективно реагувати на порушення законних прав людини праці

Гостра та конструктивна дискусія щодо реакції профспілок на спроби погіршити становище працівників, пошук найбільш актуальних та ефективних шляхів забезпечення захисту їх законних прав та інтересів відбулись 4 квітня під час наради керівників всеукраїнських профспілок, профоб’єднань Києва та Київської області з обговорення готовності профспілкових організацій до всеукраїнської та територіальних акцій протесту (пікетів).

2017-04-04 16:43:28

Профком студентів Бурштинського ТЕК: у пошуках творчих ідей

Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

29 березня 2017 року в Бурштинському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося обласне методичне об’єднання голів студентських профкомів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області.

2017-04-04 10:54:06

Від переговорів з владою до масових протестів

Важливі проблеми економічного життя Прикарпаття, дальшого розвитку профспілкового руху обговорені на засіданні Ради профспілок області 29 березня поточного року. На порядок денний винесені питання: «Про підсумки виконання Територіальної угоди за 2016 рік» та «Про скликання VIII звітно-виборної конференції Ради профспілок області».

2017-04-03 14:43:47

Профспілки області обурені діями НКРЕКП

 Президія Ради профспілок області прийняла заяву до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем"єр-міністра України Гройсмана В. Б., Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Вовка Д.В. з приводу рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу. 

2017-03-14 16:11:26

Національний тур-марафон «Безпека праці – 2017»

стартував 3 березня поточного року в м. Івано-Франківську. Захід проходив у приміщенні турбази «Прикарпаття», його організаторами стали журнал «Охорона праці і пожежна безпека» та видавничий дім «Медіапро» при сприянні Ради профспілок області. Учасники тур-марафону – працівники з охорони праці підприємств області, страхові експерти Фонду соціального страхування від нещасних випадків і профзахворювань, голови галузевих профоб’єднань, профспілкові активісти – обговорили важливі питання організації безпечної праці в сучасних умовах.

2017-03-14 15:44:44

Поєдинки були напруженими

Традиційний турнір з міні-футболу на призи профспілкової газети «Єдність» набуває все більшої популярності. Його ініціаторами стали Рада профспілок області та крайова організація ФСТ «Україна». Цьогоріч у турнірі, який проходив у спортивному залі Івано-Франківської ЗОШ № 24, взяло участь 9 футбольних дружин.

2017-03-03 10:55:30

Коломийські студенти знають, як найкраще працевлаштовуватися

У   Коломийському  об’єднаному   управлінні   Пенсійного    фонду  України  провели День відкритих дверей, на який завітали студенти Коломийського політехнічного коледжу. Вони і раніше гостювали в управлінні, тож завдяки  тісній співпраці керівництва  Фонду та коледжу було вирішено проводити такі зустрічі систематично.

2017-02-24 12:28:55

В Івано-Франківську відбудеться семінар-практикум з охорони праці

       Видавничий дім «МЕДІА –ПРО» та журнал «Охорона праці і пожежна безпека» за підтримки Ради профспілок області в рамках Національного  туру-марафону «Безпека праці-2017» та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці проведуть  в м. Івано-Франківську семінар-практикум з охорони праці.

     Семінар відбудеться 03.03.2017 р. об 11 год.  в  залі засідань турбази «Прикарпаття» ЗАТ «Івано-Франківськтурист» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 140-а.

Програма заходу додається.

2017-02-23 14:13:00

М. Саакашвілі підтримав робітників Бурштинської ТЕС

22 лютого політик Міхеіл Саакашвілі зустрівся із працівниками Бурштинської ТЕС. Він засудив олігархічну систему, яку успішно покривають провладні політики. Наголосив на тому, що в Україні здійснюється цілеспрямований підрив енергетичної безпеки, адже лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Людей з екранів телевізора залякують відключеннями, щоб зберегти в громадян відчуття залежності від «ахметівського вугілля».

2017-02-21 13:46:26

Реформа оплати праці – крок на шляху до соціальної справедливості

20 лютого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості у столичному готелі «Турист» відбувся круглий стіл «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії». Він пройшов з ініціативи Федерації профспілок України за участі соціальних партнерів. Символічно, що Всесвітній день соціальної справедливості співпадає с Днем Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя саме за досягнення соціальної справедливості.