Домашня / Інформаційний вісник

2017-10-20 11:25:55

ВАЛЕР’ЯН БОДНАРУК: «Основною нашою метою є дві речі: соціально-економічний захист працівників і охорона праці»

Серед лідерів профспілкових організацій області добре відоме ім’я Валер’яна Тадейовича Боднарука, який вже понад сім років очолює профспілку НДПІ. Він також є заступником Голови обласної Ради профспілки галузі Тетяни Сульженко. Нафтогазпром зараз переживає різні трансформації. Тож, ми запросили до розмови Валер’яна Боднарука, з тим, щоб довідатися, що зараз є головним в роботі очолюваної ним профспілки, і які, власне, зміни торкаються життя і праці профспілчан Науково-дослідного проектного інституту.

2017-10-20 11:22:22

Верховна Рада схвалила фінансування медичної реформи, ініційованої Міністерством охорони здоров'я.

Так у другому читанні та в цілому депутати проголосували за проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327)."За" проголосували 240 депутатів. Також врахували дві картки Ірини Геращенко та Ірини Сисоєнко, які не спрацювали.

2017-10-19 13:11:47

Медична спільнота обговорює медичну реформу

Голова ФПУ Григорій Осовий виступив перед учасниками національного форуму охорони здоров'я «За здорову націю», який відбувся сьогодні у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України.

2017-10-19 13:08:19

Відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

На прохання Голови ФПУ Григорія Осового 18 жовтня у КМУ відбулась його зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

 

Зустріч проходила у робочому форматі, у ній взяв участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

2017-10-18 09:27:37

Управління Держпраці в Івано-Франківській області повідомляє!

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України). Разом з тим, відповідно до вимог чинного трудового законодавства при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір.

2017-10-17 14:06:37

ПРО СОЛІДАРНИЙ СПРОТИВ ПРОФСПІЛОК НАСТУПУ НА ПРАВА ЛЮДИНИ ПРАЦІ

 

Розпочати підготовку до проведення 14 листопада ц.р. Всеукраїнської акції у м. Києві та на місцях з єдиними вимогами до Кабміну України та Верховної Ради України

2017-10-17 13:34:36

Звернення Президії Федерації профспілок України з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю

Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності щорічно відзначається з 1993 року, після прийняття Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 22 грудня 1992 року резолюції 47/196, яка оголосила 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію бідності і закликала всі держави присвячувати цей День пропаганді і проведенню заходів, пов'язаних з ліквідацією злиднів та бідності.

2017-10-17 12:21:28

ДОСВІД, ЩО ВАРТИЙ ПОВТОРЕННЯ

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників державних установ узагальнила досвід роботи первинної профспілкової організації Івано-Франківського обласного центру зайнятості щодо організації та вдосконалення соціального діалогу. Ця організація є однією з найчисельніших у структурі обласної організації профспілки працівників держустанов, тут на обліку перебуває 486 членів профспілки.

2017-10-17 12:17:57

КЕРІВНИК ПАТ "УКРНАФТА" МАРК РОЛЛІНС ПОБУВАВ НА ОБ‘ЄКТІ "НАДВІРНАНАФТОГАЗ"

На території Микуличинського газоконденсатнонафтового родовища відбулася зустріч Голови Правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінса з керівниками місцевої влади Івано-Франківської області та операційними менеджерами структурних одиниць Товариства Західного нафтопромислового регіону.

2017-10-17 09:27:28

Оновлений Трудовий кодекс: за що тепер звільнятимуть

 В оновленому Трудовому кодексі передбачено низку причин, з яких роботодавцю надається право на звільнення співробітника. Про це повідомляє Finance.ua

І хоча підстави для позбавлення посади бувають різними, але можна виділити кілька основних, які зустрічаються найчастіше, зокрема: Зміна організації виробництва (в тому випадку, якщо підприємство ліквідують або проводять часткову реорганізацію). Вас повинні попередити за два місяці і виплатити компенсацію в розмірі однієї заробітної плати.

Невідповідність працівника займаній посаді (хвороба, або системне ігнорування обов’язків без поважних причин), можуть застосовуватися також дисциплінарні заходи, штрафні санкції.

Прогули (відсутність на робочому місці більше трьох годин без попередження керівництва), виняток: декретна відпустка.

Крадіжка

Поява на роботі в нетверезому стані

Порушення трудової дисципліни.