Домашня / Інформаційний вісник

2016-07-21 15:55:56

«Тарифному геноциду» – конструктивний діалог

21 липня в приміщенні Ради профспілок області відбулася зустріч керівників обласних організацій профспілок, учасників Всеукраїнської акції протесту 6 липня в м. Києві, зі спостерігачами ОБСЄ Дору Крістаче та Джеймсом Хантом, які вивчають думку громадськості щодо підвищення цін і комунальних тарифів в Україні. Іноземні гості відзначили, що їм цікаво поспілкуватися насамперед із людьми, які безпосередньо взяли участь у протестних акціях.

2016-07-21 09:17:48

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Обговорено актуальні завдання та подальші дії на захист інтересів людини праці

Якими мають бути дії профспілок в умовах шокового підвищення цін і тарифів на послуги ЖКГ? Що необхідно ще зробити, щоб Генеральна угода на 2016 - 2017 роки відповідала інтересам працівників? Ці питання обговорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, яке відбулося 19 липня в режимі відеоконференції в приміщенні ПАТ «Укртелеком». Вів засідання Голова ФПУ Григорій Осовий. У заході взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін.

2016-07-19 11:33:59

ІНФОРМАЦІЯ про огляд преси за підсумками Всеукраїнського маршу протесту

6 липня ц.р. ознаменувалось інформаційним імпульсом, який привернув увагу широкої громадськості під кутом організованої боротьби профспілок проти підвищення ціни на газ і комунальних тарифів за підвищення оплати праці під лозунгом: «Європейським цінам – європейські зарплати!»

Саме цей інформаційний посил був використаний практично всіма засобами масової інформації. Загалом інформацію про акцію опублікували 268 основних національних і закордонних ЗМІ.

2016-07-15 15:58:36

Колективні переговори завершено – Генугода має бути підписана

    Тристороння робоча комісія з представників Уряду, профспілок і роботодавців завершила колективні переговори з укладання Генеральної угоди на 2016-2017 роки і схвалила проект цієї Угоди.

    Переговорний марафон, який тривав майже п’ять років добіг кінця. З декількох основних розбіжностей, які стосуються розміру мінімальної заробітної плати, тарифної оплати праці в бюджетній сфері остаточне узгодження тривало 3 місяці з новим складом Уряду і СПО роботодавців.

      Таким чином, проект нової Генеральної угоди тепер мають парафувати сторони: спільні представницькі органи і Кабінет Міністрів України. Після цього уповноважені представники сторін отримають право на її підписання.

 

Прес-центр ФПУ

2016-07-15 14:59:32

Наталія Бирчак: Медики перебувають на межі зриву

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – одна з найпотужніших і багаточисельних громадських об’єднань Прикарпаття, яка налічує 35 тис. членів профспілки і 260 первинних профспілкових організацій. Діяльність галузевої профспілки спрямована на людину праці, захист її соціально-економічних, правових і трудових гарантій, а конкретно – на навчання профспілкового активу, надання правової та юридичної допомоги, проведення культурно-мистецьких і спортивно-оздоровчих заходів, організацію медичного забезпечення працівників охорони здоров’я та членів їх сімей, контролю за створенням безпечних умов праці.

Отож, про наболілі проблеми у сфері охорони здоров’я області розповідає голова Івано-Франківського обкому галузевої профспілки Наталія Василівна Бирчак.

2016-07-15 09:27:14

З Днем бухгалтера!

                                                                               Шановні колеги !

                                                   Сердечно вітаємо Вас з професійним святом –

                                                                              Днем бухгалтера!

          Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

       Бажаємо Вам законодавчої стабільності, впевненості у своїх силах, удачі, терпіння.

         Нехай у Вашому житті буде якнайменше стресів, перевірок, штрафів і як можна більше – радості, сонячних і мирних днів, теплих посмішок від рідних і близьких.

         Здоров’я Вам міцного, великого особистого щастя, миру та благополуччя, здійснення всіх життєвих сподівань та фінансової стабільності.

          Будьте завжди прекрасними, коханими та щасливими!

         Нехай Вам таланить у всьому !

 

        З повагою,

        Голова Ради профспілок

        Івано-Франківської  області                                            І.Басюк

        завфінвідділом  РПО                                                       Н.Шпирун

2016-07-14 15:54:45

Новий закон – нові непорозуміння

Враховуючи те, що набула чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців  та громадських формувань» та внесено зміни до Податкового кодексу, Рада профспілок Прикарпаття ініціювала проведення 14 липня поточного року семінару керівників обласних організацій профспілок і голів первинних профспілкових об’єднань, за участю фахівців: головного спеціаліста відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУ юстиції в Івано-Франківській області Гундяк Світани Василівни та начальника відділу адміністрування податку на прибуток ДПІ в м. Івано-Франківську ГУ ДФС в Івано-Франківській області Бочкур Надії Василівни.

2016-07-13 12:09:09

Вимоги студентської акції протесту взято до уваги

Федерацією профспілок України отримано відповідь першого заступника Міністра освіти і науки України на звернення Голови ФПУ до Голови Верховної Ради України від 28.04.2016 року щодо розгляду Резолюції Попереджувальної всеукраїнської студентської профспілкової акції протесту на захист гідного майбутнього студентської молоді від 07.04.2016 року.

2016-07-12 14:09:17

Профактивістам - подяка!

Президія Ради профспілок області висловлює слова вдячності профактивістам Прикарпаття за активну участь у Всеукраїнському марші протесту у зв’язку з шоковим підвищенням цін і комунальних тарифів 6 липня поточного року в м. Київ, а обкомам профоб’єднань державних установ та нафтогазової промисловості – за збір підписів на підтримку справедливих вимог акції протесту напередодні, 5 липня, в Івано-Франківську.

 

Президія Ради профспілок області

2016-07-12 10:43:56

РЕЗОЛЮЦІЯ Всеукраїнського маршу протесту профспілок

     Ми, учасники Всеукраїнського маршу протесту – представники профспілкових організацій і трудових колективів України, від імені 8 мільйонів працюючих, ветеранів праці, студентства, висловлюємо категоричний протест у зв’язку із шоковим підвищенням ціни на природний газ, електроенергію, яке спричинило двократне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги для населення та поставило більшість сімей на межу виживання.