2016-11-17 16:21:40

17 листопада - День студента!

Шановне студентство!

З нагоди Міжнародного дня студента вітаю Вас з професійним святом!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань. Студентство завжди було авангардом української молоді. Від її небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Тож нехай у ваших серцях, дорогі студенти, назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя! Зі святом Вас!

Ігор Басюк, голова

Ради профспілок області

2016-11-16 16:00:46

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Шановні спілчани, працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада!

Інформаційна сфера є важливою складовою сьогодення. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку. Нині в житті держави і кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії. Вагомою, суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Вірю, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування громадян краю про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного простору.

Бажаю Вам професійного зростання, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів та надійних партнерів по роботі.

Ігор Басюк,

Голова Ради профспілок області 

2016-11-16 14:39:38

Із Пенсійним фондом спілкуємось безконтактно

Близько 7 тис. громадян нашого краю нині активно користуються послугами веб-порталу Пенсійного фонду України. Зростаючий інтерес до електронних послуг порталу привів до того, що впродовж останніх двох місяців кількість користувачів зросла вдвічі. Ситуацію прокоментував перший заступник начальника головного управління Фонду в області Валерій Семанишин.

2016-11-16 13:43:02

Відеозвернення Голови ФПУ Григорія Осового до членів профспілок

Для перегляду натисніть ТУТ

2016-11-16 12:54:45

Адміністрація Президента України реагує на резолюцію учасників мітингу протесту профспілок області

Рада профспілок області отримала лист-відповідь від Адміністрації Президента України, в якому йдеться про наступне: "Повідомляємо, що резолюцію учасників мітингу протесту профспілок Івано-Франківської області щодо перегляду рішень про підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги для населення надіслано для розгляду згідно з компетенцією до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які поінформують про результати".

2016-11-16 12:29:16

СБУ: У листопаді-грудні п. р. можливе загострення суспільно-політичної ситуації в країні

Така інформація міститься в листі Служби безпеки України щодо суспільно-політичної ситуації в державі, адресованому Федераці профспілок України. 

2016-11-15 17:20:41

Всеукраїнську акцію профспілок перенесено з метою підвищення її результативності

У зв’язку з перенесенням розгляду у Верховній Раді проекту Державного бюджету України на 2017 рік з 17 листопада на першу декаду грудня, визнати доцільним перенести Всеукраїнську акцію профспілок на день, коли у парламенті буде обговорюватися цей законопроект. Таке рішення було прийнято 15 листопада за підсумками робочої наради керівників всеукраїнських профспілкових організацій. В заході взяли участь та виступили заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Володимир Саєнко, Олександр Шубін.

2016-11-15 16:29:02

Акцію протесту профспілок - перенесено!

Федерація профспілок України впродовж останнього півроку спонукала владу до посилення захисту прав працівників.

У червні ц.р. Радою ФПУ було сформовано відповідні вимоги та 6 липня проведено Марш протесту профспілок. Відбулися переговори з Урядом і роботодавцями, було підписано Генеральну угоду. Уряд сприйняв пропозицію ФПУ і подав до Верховної Ради законопроекти, спрямовані на відновлення соціальної справедливості, зокрема, про підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

2016-11-11 15:27:05

Всеукраїнський селектор: готовність до акції є!

Під час селекторної наради, що відбулась 11 листопада в режимі реального часу за участі усіх членських організацій ФПУ, було обговорено хід підготовки до Всеукраїнської акції профспілок 17 листопада 2016 року.

2016-11-11 15:03:31

Пенсійний фонд Коломийщини відкрив сучасний центр для обслуговування громадян

У Коломийському  об’єднаному  управлінні  Пенсійного фонду України Івано-Франківської області відбулося офіційне відкриття залу відділу обслуговування громадян. Тут все створено для того, щоб під час спілкування з фахівцями Фонду відвідувачі почувалися комфортно. Подібні фронт-офіси вже діють в обласному центрі, Галичі, Калуші.