2016-06-03 14:33:02

Прожитковий мінімум зріс, пенсії - ні

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму з  1 травня ц.р. мінімальна пенсія для непрацюючих пенсіонерів  зросла до 1130 грн. Перерахунки проведено всім особам, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

2016-05-13 09:20:39

КРОС БУВ, ЯК НІКОЛИ, МАСОВИМ

Івано-Франківська крайова організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна» спільно з Радою профспілок області провели традиційний 25-й легкоатлетичний крос на призи профспілкової газети «Єдність». Крос у цьому році, як ніколи, був масовим.

2016-05-13 08:57:46

Експерти МОП презентували висновки щодо стану соціального захисту в Україні

В рамках тристороннього семінару 11.05.2016 експерти МОП Валері Шмітт та Кенічі Хіросе презентували представникам сторін соціального діалогу та громадськості результати зробленого МОП аналізу змін у системі соціального захисту України в 2014-2015 роках.
Робота експертів здійснювалася в рамках реалізації ініціативи ООН «Мінімальні рівні соціального захисту» (МРСЗ) з метою підвищення ефективності соціального захисту населення країн в умовах довготривалої глобальної економічної кризи.

2016-05-11 08:42:21

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Планам Уряду – посилення соціальної складової

Актуальні питання соціально-економічного розвитку України, перш за все, підвищення ефективності захисту працівників обговорили учасники наради керівників профоб’єднань – суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок, що відбулось 10 травня під головуванням Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового. В заході взяв участь та виступив заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

2016-05-10 11:19:07

ПРО СКЛИКАННЯ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

Президія Федерації професійних спілок України постановила скликати друге засідання Ради ФПУ 23 червня 2016 року в м.Києві та провести його у приміщенні готелю «Турист». ДО порядку денного засідання Ради ФПУ запропоновано наступні питання:

2016-05-06 12:08:22

ПИСАНКОВЕ ПРИКАРПАТТЯ

З ініціативи обласного комітету профспілки, у приміщенні облдержадміністрації відбулася Великодня виставка робіт членів профспілки працівників державних установ області «Писанкове Прикарпаття». На експозиції презентували рiзнoманiтнi писанки, мальoванки, дряпанки, великодні кошики, рушники, вишиті нитками чи бісером, твoри живoпису на великoдню тематику, ікони, вишиті сорочки та аксесуари.

2016-05-05 16:27:12

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФСПІЛОК ПРОПОНУЄ:

Перелік дитячих оздоровчих закладів, які прийматимуть дітей влітку 2016 року 

2016-05-04 13:46:34

ЧИ БЕЗПЕЧНО НИНІ ПРАЦЮВАТИ?

Такою була тема розмови учасників «круглого столу», який відбувся на обласному телебаченні «Галичина» в міжнародний день охорони праці, який нинішнього року проходив під гаслом  «Стрес на робочому місці: колективний виклик».В діалозі взяли участь: Надія Глинська, начальник  обласної дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань,  Руслан Мазур, заступник начальника державної  служби з питань праці в Івано -Франківській області, Василь Скригунець, заступник голови  і виконавчий директор обласного об’єднання роботодавців, Ігор Басюк, голова Ради профспілок Івано-Франківської області. Модератором зустрічі був журналіст Ярослав Гнесь. 

2016-04-28 09:06:41

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ПРОФСПІЛЧАНИ!

Прийміть сердечні привітання та щирі побажання з нагоди Великодніх свят! Нехай ці величні дні зміцнять Вашу віру, наповнять серця милосердям, добром, радістю, світлом любові до Бога і ближніх. Хай Господь не обходить Вас милістю, обдаровує всепрощенням та супроводжує повсякчас Вас і Вашу родину, даючи силу, енергію, благословення в усіх добрих справах і помислах.

СПІВАЙМО, ДРУЗІ, В ВЕЛИКОДНІМ КОЛІ, І ГОСПОДА ВОСКРЕСЛОГО МОЛІМ,
ЩОБ ОБНОВИВСЬ ВЕСНОЮ ЩАСТІ Й ДОЛІ, НАШ РІДНИЙ КРАЙ, НАШ НАЙДОРОЖЧИЙ ДІМ,

НЕХАЙ ВРОЧИСТО ЛИНЕ ІЗ НЕБЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області :           Ігор Басюк

 

2016-04-28 08:57:15

Як бюджет поповнити "тінню"?

На черговій нараді головного управління Пенсійного фонду України в області йшлося про резерви наповнення бюджету Фонду як гарантії забезпечення пенсійних виплат краянам.

Одним з найважливіших було названо легалізацію зайнятості та заробітної плати в нашому краю. В.о. начальника головного управління Фонду Валерій Семанишин означив основні шляхи аналізу інформації, якою володіє Пенсійний фонд, та виявлення порушень звітності про сплату страхових внесків, від яких і залежить рівень нарахування пенсії.