2018-04-24 09:48:25

ПРОФСПІЛЧАНСЬКА ТРИБУНА: «Всі і кожен - мають відчувати себе відповідальними за стан справ у державі».

Відбувся 4 Пленум Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.

Головним питанням порядку денного було – Про роль Галузевих, територіальних Угод та колективних договорів у справі захисту трудових та соціально-економічних прав членів профспілки в трудових колективах. З цього питання доповідав голова обласної організації профспілки Зенон Павлишин. Він також надав учасникам зібрання інформацію про роботу обласної організації профспілки за період з квітня 2017 по квітень 2018 року.

2018-04-19 09:31:51

Знову про проблему. ЩО БОЛИТЬ "Укрнафті" ?

Державна служба геології та надр зволікає з наданням спецдозволів підприємству. За словами Р. Струтинського, представника компанії,  блокуються дозволи у Надвірнянському районі. Мова йде про Бабчинсько-Битківське родовище. Така ситуація триває вже майже два роки, внаслідок чого, каже Струтинський, десятки нафтовиків залишилися без роботи.

2018-04-18 12:13:04

ПРО НОВІ ПРАВИЛА ПОХОВАННЯ

Зміни до Кримінального процесуального кодексу (КПК) України, які набули чинності із 15 березня ц. р., наробили чимало галасу щодо, нібито, нових правил поховання і що похоронити померлого тепер можна тільки за рішенням суду.

Такі зміни вносили з приводу порядку проведення судово-медичної експертизи трупа. Раніше слідчий міг проводити експертизу на свій розсуд, зараз тільки через слідчого суддю.

2018-04-18 11:48:31

Про надання пільг членам профспілок на перебування в закладах ПрАТ «Укроздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур».

Протокольним рішенням від 22.06.2017 №9 заступнику Голови ФПУ  Саєнку В.В. спільно з представниками в Наглядовій раді ПрАТ «Укроздоровниця» було доручено розробити механізм та критерії практичного застосування знижок для членів профспілок на придбання путівок до санаторно –курортних закладів ПраАТ  «Укроздоровниця».

2018-04-18 11:09:33

"УКРНАФТА" просить владу подумати про 24 тисячі українців

 Відбулося чергове засідання постійної комісій обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Розглядали звернення працівників ПАТ «Укрнафта», повідомляє Правда іф.

На засідання комісії прийшов представник колективу підприємства.

2018-04-17 09:32:38

ПРОФСПІЛКИ І ВЛАДА

Між Городенківською районною державною адміністрацією, районною радою та районною організацією Профспілки працівників державних установ України укладено відповідну угоду на 2018-2020 роки. Угода є юридичним документом, спрямованим на забезпечення захисту спільних інтересів, прав і гарантій працівників органів державної влади і місцевого самоврядування та регулювання основних принципів соціально-економічних і трудових відносин працівників в районі. Вітаємо та бажаємо плідної праці!

 Аналогічні угоди укладені в Снятинському, Коломийському, Рожнятівському районах.

2018-04-17 09:24:24

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА ІМІДЖ ПРОФСПІЛОК

Відбулася нарада-семінар з головами районних та міських комітетів Профспілки працівників державних установ України. Голова обласної організації Профспілки Ніна Гушпіт поінформувала присутніх про роботу обкому у першому кварталі 2018 року, засідання президії ЦК Профспілки та семінар з головними бухгалтерами регіональних організацій Профспілки, які відбулися 27-28 березня в м.Києві.

2018-04-17 09:14:45

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ПРО СВОЮ ПРОФСПІЛКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Відбулися збори трудового колективу головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області по укладанню колективного договору. Начальник головного управління, член президії обкому Профспілки Віра Смачило наголосила на необхідності колективно-договірного регулювання трудових відносин в частині покращення умов праці, надання додаткових пільг тощо. Присутні схвалили напрацьований проект колективного договору.

2018-04-17 09:01:28

ЗНОВУ ПРО РИНОК ПРАЦІ

16 квітня відбулась робоча зустріч керівництва Федерації профспілок України з виконуючим обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерієм Ярошенком щодо профілактики настання страхових випадків і детінізації зайнятості.

У зустрічі взяли участь заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий та Олександр Шубін. голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, заступник голови профспілки працівників нафтової і газової промисловості України Сергій Українець, керівник Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак, головний спеціаліст Департаменту захисту соціально-економічних прав апарату ФПУ Ігор Терещенко.

2018-04-16 10:21:26

За результатами зустрічі Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань

На виконання пункту 3 протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 15.11.2018 №41287/7/1-17 за результатами зустрічі Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань 07.11.2017 Мінсоцполітики надає узагальнену інформацію, що надійшла від центральних та місцевих органів виконавчої влади, стосовно проведення зустрічей з представниками профспілок та їх об’єднань відповідного рівня для обговорення проблемних питань.