2018-11-28 10:34:26

ВОЄННИЙ СТАН. До уваги керівників членських організацій ФПУ

Верховна Рада України на своєму позачерговому засіданні, 26 листопада 2018 року, 276 голосами прийняла за основу і в цілому законопроект «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (реєстр.№9338) з поправками, що були озвучені Президентом України Петром Порошенко під стенограму.

2018-11-26 12:50:42

«Профспілкова співпраця»

З метою консолідації та координації зусиль щодо захисту соціально-економічних і трудових прав працівників  державних установ 20 листопада 2018 року в м. Івано-Франківську між Тернопільською, Чернівецькою та Івано-Франківською обласними організаціями Профспілки держустанов підписано Угоду про співпрацю.

2018-11-26 12:45:49

«Державне управління творити молодим»

20 листопада 2018 року в м. Івано-Франківську  відбулася зустріч представників молодіжних рад Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької обласних організацій Профспілки працівників державних установ, присвячена 100-річчю утворення ЗУНР та 100-річчю запровадження державної служби України. Очолювали делегації від областей голови обласних організацій Профспілки:  Тернопільської – Сергій Білан, Чернівецької – Олександр Охрімовський, Івано-Франківської – Ніна Гушпіт.

2018-11-26 11:57:08

Проаналізовано результати пенсійної реформи та намічені подальші кроки з поліпшення пенсійного забезпечення

21 листопада 2018 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулися слухання на тему «Результати пенсійної реформи».

У заході взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду України, профспілок, громадських організацій.

2018-11-21 12:35:59

ЩЕ ОДИН САНАТОРІЙ …ВТРАЧЕНО?

Головний лікар закладу Михайло Падучак : « Ми знаємо: вже  завтра нас можуть «попросити ... »

Чарівний куточок Рогатинщини, санаторій «Черче». За своїм статусом  донедавна - це дочірнє підприємство ПРАТ «Укроздоровниця», власність профспілок України.

Понад сторічна  історія оздоровниці, що доля людини, яку життя випробувало  на всі сто…

В 90-і роки  на території  санаторію планувалося масштабне будівництво. Були виділені 90 млн. ще тоді радянських рублів. Мали з’явитися нова водо-грязева лікарня, два корпуси, котельня. Одначе…розпад СРСР, а за якийсь рік –два – настав багаторічний занепад санаторію. Дуже непрості роки, спроби різних організацій через судові вердикти  змінити власника. Проте, власником залишилася «Укроздоровниця».

Михайло Падучак очолює санаторій з 2004 року. Отож, просимо керівника розповісти  як  працюється закладові в теперішні непрості часи. Зрештою, вже рік як постало питання про зміну власника оздоровниці. Що далі?

2018-11-21 12:32:37

НАВІЩО РІЗАТИ КУРКУ. ЯКА НЕСЕ ЯЙЦЯ?

 Інтереси цього трикутника виглядають дуже просто і зрозуміло: держава має завдання - наповнити бюджет,  роботодавець -  заробляти більше і платити менше податків. Мотивація працівника – мати гідну зарплату, гарантії на безпечну працю, відпочинок, можливість у майбутньому отримувати пенсію.

Однак, паритету, вигідного всім, аж ніяк ще не досягнуто. Що заважає зробити ці стосунки та інтереси  цивілізованими і ефективними – говоримо із  заступником голови – виконавчим директором обласного об’єднання організацій роботодавців Василем  Скригунцем. Приводом для розмови є  , найперше, урядові новації  у сфері праці та розпочата широкомасштабна кампанія з перевірок роботодавців задля легалізації працівників та виведення зарплати з тіні, величезні штрафні санкціцї, які є загрозливими для малого і середнього бізнесу.

2018-11-21 12:16:20

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Сьогоднішній день – історичний. Згадуємо події Майдану і їх учасників, які змінили життя багатьох українців, об’єднавши їх довкола найвищих цінностей Україні.

Низький уклін всім захисникам української державності, загиблим патріотам, які пішли у вічність заради нашого майбутнього.

Слава Україні!   Героям слава!

 

2018-11-21 11:56:24

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! ПРОСИМО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ.

«ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» - Щоб не втратити газету, у ФПУ закликають провести активну передплатну кампанію. Бажаний результат – щоб газету передплатила кожна первинка.

Газета «ЄДНІСТЬ»  Ради профспілок Івано-Франківської області чекає свого передплатника та читача.

Наш індекс -30044. ЦІНА РІЧНОЇ ПЕРЕДПЛАТИ  - 36 грн.

 Виходимо 1 раз в місяць.  Більше про щоденну діяльність профспілок області читайте на офіційному веб-сайті  Ради профспілок; www.rpo.if.ua

 

2018-11-21 11:47:18

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ!

Уряд Арсенія Яценюка сповідуючи антисоціальну політику «затягування пасків» Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» у грудні 2014 року вніс зміни, якими визначив, що дія статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і статті 250 Кодексу законів про працю України та інших законодавчих актів, що стосуються соціального захисту громадян, застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового соціального страхування.

2018-11-21 11:36:02

Оцінити ситуацію та визначити подальші дії

Такою була мета селекторної наради за участі керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань, що відбулась 20 листопада у регіональних філіях ПАТ «Укртелеком».

 

У ході засідання було підбито підсумки співпраці профспілок з центральними органами виконавчої влади за період, що минув після проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р., а також обговорено подальші кроки, спрямовані на максимальне виконання вимог її учасників.