2021-09-23 15:13:06

БОРОТЬБА ТРИВАЄ - ВІДПОВІДДЮ НА РІШЕННЯ ПАРЛАМЕНТАРІВ СТАНУТЬ СОЛІДАРНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК

Незважаючи на жорстку позицію, висловлену 21 вересня 2021 року на засіданні Парламенту  представниками профспілок у Верховній Раді України - народними депутатами України Івченком В.Є.Рудиком С.Я. та іншими народними депутатами України проти прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388), за рахунок голосів провладної більшості (240 голосів) цей законопроект було прийнято у першому читанні.

2021-09-21 16:41:37

ПРОФСПІЛКИ ПРИКАРПАТТЯ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 7 ЖОВТНЯ У КИЄВІ

Відбулася нарада керівників галузевих організацій Ради профспілок області, на якій прийнято рішення підтримати постанову Президії Федерації профспілок України від 14 вересня та провести у Києві 7 жовтня 2021 року - у Всесвітній день дій за гідну працю - всеукраїнську солідарну масову попереджувальну акцію проти звуження законних прав працівників і профспілок.  У разі нереагування влади на вимоги - провести надалі широкомасштабні акції протесту в регіонах. Таке рішення прийняли всі репрезентативні профоб’єдння України на засіданні  СПО об'єднань профспілок 16 вересня.

2021-09-21 12:16:29

ЗА РІВНІ ПРАВА ТА МОЖЛИВОСТІ

14 вересня  в м.Одесі відбувся другий Жіночий форум Профспілки працівників АПК .

Перший такий форум відбувся в серпні, у Чернівцях,  а третій, заключний, має вібутися у першій декаді жовтня на базі Державного піприємства  "Артемсіль" в Донецькій області.

Які пріоритетні питання сьогодні вирішує  профспілковий Жіночий рух? Про це розповіла голова Жіночого комітету, голова обласної ради профспілки працівників харчової та переробної промисловості Надія Бурлака.

2021-09-20 21:49:30

ПРОФСПІЛКИ НА СТОРОЖІ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до цілей, визначених Стратегією діяльності ФПУ на 2021-2026 роки, що затверджена на VIII З’їзді ФПУ, фахівці апарату ФПУ здійснюють постійний моніторинг стану реалізації державної цінової політики в енергетичному секторі та сфері комунальних послуг. Цьогоріч зазначене питання неодноразово розглядалось на засіданнях Президії ФПУ, Ради ФПУ, СПО об’єднань профспілок.

2021-09-20 21:42:10

ДЕНЬ ГАЛУЗЕВОЇ ПРОФСПІЛКИ

16 вересня Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України провів виїзний день на Калущині для спілкування з профспілковим активом, керівниками органів державної влади і місцевого самоврядування та трудовими колективами галузі.Голова обласної організації Профспілки Ніна Гуштіт та член президії обласного комітету, завідувач відділу організаційно-масової роботи Валерій Крецул розпочали із зустрічей з головою районної державної адміністрації Жанною Табанець, заступником голови районної ради Андрієм Паньківим, керуючим справами виконкому міської ради Олегом Савкою. Також поспілкувались з головами районного і міського комітетів галузевої Профспілки Русланою Яковиною та  Наталією Табачук і голово первинної профспілкової організації апарату райдержадміністрації Ярославою Гасяк.

2021-09-18 10:13:02

ВСІ - НА МАСОВУ ПРОФСПІЛКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ 7 ЖОВТНЯ!

Провести у Києві 7 жовтня 2021 року - у Всесвітній день дій за гідну працю - всеукраїнську солідарну масову попереджувальну акцію проти звуження законних прав працівників і профспілок, а у разі нереагування влади на вимоги профспілок провести широкомасштабні акції протесту в регіонах. Таке рішення прийняли всі репрезентативні профобєдння України на засіданні  СПО об'єднань профспілок 16 вересня. 

2021-09-18 10:06:15

«Якісні робочі місця, гарантовані трудові права, гідна зарплата та належний соціальний захист»

 

7 жовтня за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок щорічно відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. У цей день профспілки всіх країн єдиним фронтом виступають на захист гідної праці задля визначення найкритичніших проблем у сфері трудових відносин та їх ефективного врегулювання разом із соціально відповідальними владою та бізнесом. У 2021 році Міжнародна конфедерація профспілок затвердила тематику заходів до Дня гідної праці: «Новий соціальний договір і РОБОЧІ МІСЦЯ! Уряди мають мати плани з підтримки та створення робочих місць».

2021-09-17 11:37:36

19 вересня – День працівників лісу!

Рада профспілок області щиро вітає з професійним святом профспілчан галузі.

Ліс – це справжній, живий скарб нашої землі. Його раціональне  використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися  кожного. Дякуємо вам, фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних,  деревообробних підприємств, всім, хто дбає про ліс та  з любов'ю і повагою ставиться до нього, примножує і береже ліс.

Бажаємо вам плідної праці  і радості та тепла в кожній домівці!.

 

З повагою –

Голова Ради профспілок області                                Ігор Басюк

 

2021-09-16 11:34:36

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ РІШУЧЕ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ЗВУЖЕННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ПРАВ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ»

На засіданні Уряду 15 вересня було затверджено законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці»

 «Цій законопроект обговорювався сторонами соціального діалогу і частина наших зауважень та пропозицій була врахована, - зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. – Але профспілкова сторона не задоволена тим, що в діючої редакції законопроекту залишилися норми, проти яких ми заперечували»

2021-09-15 11:53:00

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК

21, 22 і 23 вересня 2021 року у Жовтневому палаці (м.Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться концерти «Віденські вечори» за участю виконавців Національного будинку органної та камерної музики України.Квитки на зазначені концерти були вже продані, але внаслідок пожежі 3 вересня ц.р., яка значно пошкодила будівлю костелу Св. Миколая у м. Києві, де базується творчий колектив, артисти залишились без концертного майданчику.Профспілки подали руку допомоги.