2014-08-21 10:49:55

Віддайте чесно зароблене

Федерація профспілок України надіслала на адресу керівників профспілкових організацій ФПУ рекомендації щодо можливості законного впливу і вирішення питань виплати заборгованості із  зарплати. За приклад  алгоритму дій взято досвід Львівщини. 

2014-08-20 11:38:05

Оскільки профспілки представляють права та інтереси людини праці, їх модернізація має спрямовуватися на об’єднання зусиль

СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ Федерації профспілок України,  ЇЇ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
(проект)

Стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій спрямована на зміцнення профспілкового руху, посилення його ролі і місця у громадянському суспільстві.
Жорсткий наступ на права найманих працівників, зниження життєвого рівня, зростання безробіття, порушення роботодавцями трудових прав найманих працівників, утиск прав самих профспілок вимагають від них солідарності і єдності, результативності захисних функцій, вдосконалення організаційної структури й фінансового зміцнення, здійснення конкретних кроків для свого оновлення.

2014-08-20 09:20:19

Активізувалися рейдери. Профспілки просять допомоги у боротьбі з беззаконням

З цього приводу прийнято відповідне Звернення та скеровано цей документ для розгляду в трудових колективах. Також окремий документ  надіслано  Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку. 

Звернення Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості щодо рейдерського захоплення Івано-Франківського державного об’єднання спиртової і лікеро-горілчаної промисловості.

2014-08-14 16:02:43

Спрощено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років


Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці».

2014-08-14 09:21:46

Свято, яке покращить будні

Спільною постановою адміністрації та профкому підприємства в НГВУ «Надвірнанафтогаз започатковано конкурс «Кращий за професією кухаря цеху робітничого постачання» . Нещодавно відбувся перший стартовий турнір , який зібрав того дня дванадцять кухарів підприємства. На перший погляд, його учасники  відрізнялися між собою хіба що за віком, але  їх молодечий запал знівелював цю різницю.  Ретельність, з якою вони готувалися до фахового випробування, перевершила всі сподівання. Експозиційні столи від прикладеного таланту та  любові перетворилися у  мистецькі витвори. 

2014-08-13 10:12:31

Глава держави підписав закон про посилення захисту прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1614-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей”.Документ зміцнює захист прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації, в особливий період, а також посилює захист дітей військовослужбовців, які звільнюються із лав Збройних сил України.

2014-08-13 09:11:22

Збільшено норми дитячого харчування в оздоровчих закладах

Інформуємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 06.08.2014 розглянуто та схвалено постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», яка була узгоджена зі Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (Кондрюк С.М.).

2014-08-13 09:07:57

Святковий турнір

Традиційний волейбольний турнір серед будівельних організацій м.Івано-Франківська відбувся в муніципальному центрі дозвілля з нагоди професійного свята – Дня будівельника. Організатором спортивного змагання став обласний комітет галузевої профспілки.

2014-08-11 09:27:58

"Душу й тіло ми положим..."

Одним зі стратегічних завдань Уряду є моделювання політики в сфері героїзації сучасних захисників української незалежності. Ми маємо невідкладно, тобто вже сьогодні вибудовувати механізми, які закладатимуть фундамент сучасної ідентичності та суспільного світогляду українців на кращих прикладах мужності і звитяги, виявленої нинішніми захисниками Вітчизни.

2014-08-11 09:17:17

У спортивно-оздоровчому комплексі «Смерічка» урочисто відкрили четверту табірну зміну та відзначили 25-річчя закладу

У селі Микуличин Яремчанської міської ради відбулися урочистості з нагоди відкриття четвертої табірної зміни та 25-річчя спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка».