2014-11-26 14:14:26

Організації профспілки працівників держустанов Івано-Франківщини за збереження соціальних стандартів

19 листопада 2014 року обласним комітетом профспілки працівників державних установ була  проведена нарада-семінар для голів райкомів, міськкомів профспілки, окремих голів   профкомів та профорганізаторів первинних профорганізацій обласного центру. У своєму виступі голова обласного комітету  профспілки Ніна Гушпіт зосередила увагу присутніх на посиленні правового та трудового захисту членів профспілки в нинішніх умовах, збереження соціальних стандартів для працівників держутанов. Загалом, підтримуючи дії Уряду стосовно економії державних коштів, недопущення втрат бюджету при проведенні адміністративної реформи, в умовах ведення антитерористичної операції на сході України, профспілкові активісти вважають, що при цьому основний тягар реформ в основному лягає на незахищені верстви населення, мало оплачувані категорії державних службовців.

2014-11-24 12:37:59

У Пенсійному фонді області роз`яснили, як не втратити зароблений стаж

У Пенсійному фонді області роз`яснили, як не втратити зароблений стаж
Аналіз динаміки кількості застрахованих осіб без зарахованого страхового стажу провело днями головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на семінарі із профільними спеціалістами 17 територіальних управлінь.

2014-11-24 12:30:47

VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»

07 листопада 2014 року в Національному університеті водного господарства та водокористування відбувся VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».За високу сценічну культуру, професійну виконавчу майстерність перемогу та гран-прі здобула керівник ансамблю відділу освітньо-виховної роботи та дозвілля студентів Івано-Франківського національного медичного університету Галина Рудик.

2014-11-24 09:55:44

РОБОТА В КОМІСІЯХ як ЕФЕКТИВНА ФОРМА ПРОФСПІЛКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

19 листопада 2014 року на засіданні комісії з питань культурно-масової, оздоровчої та  спортивної роботи обкому профспілки працівників держустанов розглядалося питання «Про  роботу первинної профорганізації виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради по організації  культурно-масових та спортивних заходів у трудовому колективі».

2014-11-24 09:19:21

КРУГЛИЙ СТІЛ. Профспілки мають стати локомотивом соціальних реформ

В українській «Платформі громадянського суспільства», створеній згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Євросоюзом, повинні бути потужно представлені організації профспілок і роботодавців. Про це говорили учасники круглого столу, що відбувся 21 листопада в редакції газети «Профспілкові вісті».В заході взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, керівники структурних підрозділів Федерації, експерти - секретар Координаційно-експертної ради з питань соціальної політики Центра перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики і НАН України, виконавчий директор Бюро соціальних і політичних розробок Ігор Камінник, директор Центру громадської експертизи Любомир Чорний, журналісти. Модератором заходу виступив керівник Інформаційного-аналітичного центру ФПУ Юрій Робота.

2014-11-21 12:28:06

До уваги профактиву!

Головні вимоги до охорони праці на підприємстві 

Законодавство України покладає на всіх роботодавців обов'язок щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці.

Витрати на охорону праці на підприємстві згідно зі ст. 19 Закону «Про охорону праці» повинні становити не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік.

На підприємствах, що утримуються за рахунок бюджету, витрати на охорону праці передбачаються в державному або місцевих бюджетах і становлять не менше 0,2% від фонду оплати праці.

Роботодавцю варто подбати про багато речей, головні з яких вказані нижче.

2014-11-21 10:41:51

Права та інтереси працівника повинні бути в основі Коаліаційної угоди

Федерація профспілок України як найчисельніше громадське об'єднання, що послідовно захищає права та інтереси людини праці, офіційно звернулась до політичних сил - учасників укладення Коаліційної угоди з пропозиціями до тексту цього документу.

2014-11-21 10:39:15

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, започаткований Главою держави на вшанування Революції Гідності - видатної події в історії сучасної України.
Багаторічне і повсюдне нехтування правами громадян, злочинне збагачення купки можновладців за рахунок знедолення і зубожіння мільйонів, потурання владою корупціонерам, тіньовикам і криміналітету, зрада політичною верхівкою цілей європейського курсу вивели українців у листопаді 2013 року на Євромайдани.

2014-11-21 10:31:34

Найперше- захист соціально-трудових прав працівників

19 листопада 2014 року відбувся У  пленум Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ, на якому розглянуто питання про «Про роботу організацій профспілки Івано-Франківської області щодо соціально – економічного захисту працівників відповідно до рішень УІ з’їзду ФПУ, ХХУІ  обласної звітно-виборної (2010 р.) конференції, Програми дій Професійної спілки працівників державних установ України на 2010-2015 роки»  та  «Про дії та позицію організацій профспілки в нинішніх умовах по захисту соціально - трудових прав працівників».

2014-11-20 13:15:05

Звіти та вибори у профспілках: справу знову довірили Богдану Бойчуку

На щастя, українська культура має великий скарб – талант та ентузіазм її творців, на який опираються й профспілки.

Не секрет, діяльність клубних, бібліотечних, мистецьких закладів повсякчас потребує грунтовної  фахової та інтелектуальної підготовки її працівників. Однак, ця праця, попри велику вагу в житті народу, та навіть цивілізованого розвитку суспільства  ще не знаходить належної  фінансової оцінки та підтримки держави. Українська культура, століттями і вже в нинішню добу, все ще перебуваючи під пресингом п’ятої колони, багато літ фінансувалася на залишкових принципах.