2022-03-14 10:44:17

ДО УВАГИ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Про деякі питання організаційної та  фінансової діяльності ФПУ на період воєнного стану з 24 лютого 2022 року

З метою організації діяльності Федерації профспілок України в умовах воєнного стану у зв’язку із збройною агресією РФ Президія Федерації професійних спілок

ПОСТАНОВЛЯЄ:

2022-03-14 09:24:23

САНАТОРНО - КУРОРТНА СИСТЕМА ФПУ ВЖЕ ПРИЙНЯЛА 50 ТИС БІЖЕНЦІВ

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий: "За період з 28 лютого по 12 березня санаторно - курортна система ФПУ прийняла 49 тис 700 біженців. Станом на 12.03 перебуває 4700 . Проте це різні категорії поселенців: справжні біженці з регіонів де неможливе наразі перебування або з евакуюваваних підприємств, працівники банківських і приватних , в т.ч.іноземних компаній, які забронювали і оплатили проживання; приватні особи , їх сім’ї , у яких здебільше завершилися кошти на проживання ; цільові соціальні групи ( діти- сироти , вагітні жінки тощо) , які поселено за зверненнями військово-цивільних адміністрацій і за яких держава оплачує. Уточнюємо також щодо профспілковців для залучення їх до переробки гуманітарної допомоги та виконання завдань у Штабі.

2022-03-14 09:21:36

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЗІ СФЕРИ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ

Відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу- Міністерство економіки УкраїниДетальніше

2022-03-09 11:17:10

9 березня - День народження Тараса Шевченка

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава,

Слава України!

2022-03-07 19:53:35

КОЖЕН РОБИТЬ СВІЙ ВКЛАД В ПЕРЕМОГУ!

На світлині: голова та бухгалтер обласної ради профспілки працівників агропромислового комплексу  Ганна Чорній та Світлана Бончук

 

БФ "Карітас"    Ось нинішній спіч  Ганни Чорній:

 " Сьогодні я почула чудові слова вдячності від однієї киянки. Вона назвала наше місто  - містом волонтерів.  Я пишаюся Івано-Франківськом і нашими людьми. В єдності сила народу. Боже, нам єдності дай!

 

2022-03-07 19:36:21

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Шановні  жінки – профспілчанки, військові, волонтерки, трудівниці, матері, молитвенниці…!

Рада профспілок Івано-Франківської області шле вам найщиріші вітання зі святом  весни, з Міжнародним жіночим Днем  8 березня!

Весна перемагає зиму. Бажаємо сили і звитяги , щоб перемогти ворожу навалу, бажаємо віри і любові, яка допоможе пройти всі випробування і дочекатися щасливого дня України, вибореної волі і свободи.

Зі святом!

Слава  Україні!

 З повагою,

В.о. Голови Ради профспілок  області :                               Володимир Уєвич

 

 

2022-03-01 14:51:32

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!

                                 ЗВЕРНЕННЯ

Ради профспілок   Івано-Франківської  області

До всіх профспілкових організацій  області,

До всіх людей доброї  волі!

Протягом кількох днів після віроломного військового нападу Путіна на Україну світ вжахнувся тим страшним руйнаціям і смертям, які приніс окупант в мирні міста і села України.

Світ з повагою і захопленням спостерігає ту звитягу, ту єдність, яку демонструють Збройні Сили України, Територіальна оборона, українське суспільство, щоб знищити ворога, щоб вигнати його із нашої землі і відновити територіальну цілісність, мир і спокій.

2022-03-01 10:32:42

ПРОФСПІЛКИ ТРИМАЮТЬ СТРІЙ

Рада профспілок Івано-Франківської області, обласні галузеві профспілкові організації  оголосили про збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Також обговорено всесторонню іншу допомогу, яку може надати кожен профспілчанин на своєму місці в ці важкі для крайни часи взвитяги і  спротиву.

Про це йшла мова на Президії Ради профспілок, яка відбулася вчора, 28 лютого в приміщенні Ради профспілок області. Прийнято Звернення.

 

2022-02-23 13:53:01

Заява Федерації профспілок України

Держава-агресорка 21 лютого 2022 року вдалася до безпрецедентного кроку – "легалізації" псевдореспублік окупованих частин Донеччини та Луганщини.

Цим рішенням Російська Федерація вкотре грубо порушила державний суверенітет і цілісність України. Міжнародна спільнота вже засудила цей цинічний крок. У 2015 році Рада Безпеки ООН, до складу якої входить Росія, підтвердила повну повагу до суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, до складу якої входять Донецька і Луганська області.

2022-02-23 09:29:04

ДЕЛЕГАЦІЯ З ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ПІДТРИМАЛА ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Профспілки, маючи достатньо підстав на проведення колективних протестних дій і страйків у відповідь на тиск влади на права та інтереси людей праці та права профспілок, утримуватимуться від масових акцій протесту у зв’язку зі складною ситуацією щодо агресивних дій Росії стосовно України та необхідністю консолідації українського суспілсьтва.  Але, якщо наступ на соціально-економічні права працівників буде продовжено, Федерація профспілок України та її членські організації змушені будуть вдаватися до активних колективних дій на їх захист. Про це заявив Голова ФПУ Григорій Осовий  21 лютого під час зустрічі представників ФПУ з делегацією з Великої Британії.