2016-04-27 10:38:35

ПОЧАЛОСЯ "ВЕЛИКЕ ПЕРЕМАНЮВАННЯ" ПРОФСПІЛЧАН

Це питання розглянуто на президії Ради профспілок області та прийнято рішення: звернутися до Голови ФПУ з відповідним Листом:" Про  втручання п.Волинця М.Я. в статутну діяльність членських організацій ФПУ". 

2016-04-26 15:38:39

ПРОБЛЕМИ ПРОФТЕХОСВІТИ В ПОЛІ ЗОРУ ПРОФСПІЛОК

Відбулося спільне засідання президії Ради профспілок Івано-Франківської області та департаменту науки, освіти і молодіжної політики облдержадміністрації. Розглянуто питання «Про стан фінансування та перспективи розвитку професійно-технічної освіти в області». На це зібрання були запрошені директори та голови профкомів 20-и професійно-технічних училищ  та 4 –ох коледжів Прикарпаття, де навчаються близько 10 тисяч учнів.

2016-04-26 09:31:34

Прикарпатцям боргують 6,6 мільйонів гривень заробітної плати

В Івано-Франківську під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики – начальника управління праці Ярослави Ульванської проведено чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

2016-04-26 09:13:59

Екологічний тиждень "Молодь і довкілля"

Є на історико-географічній карті України територія, яка стала болючою раною не тільки нашої держави, а й всієї Європи. З’явилась мертва зона 26 квітня 1986 року, коли глибокої ночі на одній з найпередовіших радянських атомних станцій  - Чорнобильській, вибухнув четвертий реактор. Відбулася найбільша за всю історію використання «мирного атома» аварія, яка за оцінками світової спільноти, є найбільшою техногенною катастрофою ХХ ст. Більше мільйона людей взяли участь в гасінні пожежі на ЧАЕС, ліквідації радіоактивних ділянок, евакуації населення міст і сіл, а також спорудженні величезного «Саркофагу», що має захистити людство від подальших радіаційних небезпек. Частина рятувальників отримала величезні дози радіаційного випромінювання – в результаті їх здоров’я і життя стало під загрозою. Їм дали ім’я – “ліквідатори”.

2016-04-25 13:12:51

ЗВЕРНЕННЯ Президії Ради профспілок Івано-Франківської області у зв’язку з 30-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС

День 26 квітня 1986 року вписаний в історію тодішньої  Української  РСР, як дата  однієї з найбільших техногенних катастроф  ХХ століття -  аварії на Чорнобильській АЕС.  Радіоактивна хмара накрила не тільки Україну, Білорусь і Росію, але також Східну і Північну Європу. Та про масштаби трагедії світ дізнався лише через кілька діб…

2016-04-25 13:04:01

КРУГЛИЙ СТІЛ ПРОФОСВІТА ОБЛАСТІ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ, позиція профспілок

Голова Ради профспілок області Ігор Басюк, голова профспілкової організації Калуського вищого професійно-технічного училища №7 Василь Солюк, та голова профспілки студентів Івано-Франківського технічного університету нафти і газу Микола Слуценко взяли участь в «круглому столі» , який проведено в студії обласного телебачення «Галичина»,  де обговорили ситуацію в системі професійно-технічної освіти в області та Україні, дії профспілок у розв’язанні проблем, зумовлених тим, що фінансування закладів ПТО перекладено на місцеві бюджети.  Провела дискусію журналіст Юлія Юзьків. Головні тези з виступів учасників діалогу. 

2016-04-22 14:50:52

ЯКА ДОЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ФОНДІВ?

ГОЛОВА КОМІТЕТУ  З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНОСТІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л,ДЕНІСОВА НАДІСЛАЛА ЛИСТА-ВІДПОВІДЬ ПРОФСПІЛКАМ В ОСОБІ Г, ОСОВОГО/

Так, Л.Денисова серед іншого повідомляє, що «Підтримуючи пропозицію профспілок щодо необхідності вивчення реальних шляхів фінансової стабілізації фондів та зміцнення соціального діалогу, Ваші пропозиції доведено до народних депутатів України – членів Комітету та будуть використані в роботі».

2016-04-21 13:34:03

Податок зменшився – і «тінь» зарплати теж

– Попри те, що розмір ставки єдиного соціального внеску зменшився майже на 58%, власні надходження коштів порівняно з таким же періодом минулого року досягли понад  65%, що засвідчило про збільшення загальних обсягів фонду оплати праці, –  заявила на брифінгу в головному управлінні Пенсійного фонду України в області  Ольга  Смеречанська,  начальник відділу платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб. –                        А це свідчить про позитивну тенденцію виходу заробітної плати з «тіні».

2016-04-21 11:21:23

ДІАЛОГ ПРОФСПІЛОК З ЧОРНОБИЛЬЦЯМИ

З нагоди 30-річчя техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС в м. Івано-Франківську відбулася зустріч членів президії Ради профспілок області з учасниками ліквідації аварії та переселенцями з чорнобильської зони. Цією категорією громадян  опікувалися профспілки Прикарпаття.

2016-04-19 10:07:38

НІ! - СКОРОЧЕННЮ ЛІКАРНЯНИХ ЛІЖОК І МЕДПРАЦІВНИКІВ

14 квітня 2016 року, Профспілка подала адміністративний позов до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправною та скасування постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення” № 1024 від 25.11.2015р.