2017-10-30 15:13:38

ЗАМІСТЬ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПІД СТІНАМИ ОДА, - ЗУСТРІЧ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Минулого тижня з ініціативи Ради профспілок області відбулася зустріч з головою Івано-Франківської облдержадміністрації Олегом Гончаруком та керівниками усіх структур ОДА.Голова РПО Ігор Басюк зазначив, які саме проблемні питання спонукали профспілчан обговорити їх подальше вирішення за круглим столом. Зрештою, також донести свою позицію до громадськості, відповісти на питання: чому раз по раз профспілки піднімають людей на протестні акції.

2017-10-23 16:12:45

У Києві відбувся VI з'їзд Професійної спілки працівників газових господарств України

VI з'їзд Професійної спілки працівників газових господарств України відбувся 19 жовтня. У його роботі взяв участь та виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Делегати обрали робочі органи З'їзду, заслухали звіт Ради Профспілки працівників газових господарств України з основних напрямків роботи за останні п’ять років, розглянули питання про критичну ситуацію діяльності товариств з газопостачання та газифікації у зв'язку з призупиненням дій рішень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу.

2017-10-23 16:09:37

Для найбіднішого населення спостерігаються позитивні зміни.

Міністерство соціальної політики України на виконання Генеральної угоди поінформувало СПО об’єднань профспілок щодо показників бідності в Україні за підсумками 2016 року.

2017-10-20 11:25:55

ВАЛЕР’ЯН БОДНАРУК: «Основною нашою метою є дві речі: соціально-економічний захист працівників і охорона праці»

Серед лідерів профспілкових організацій області добре відоме ім’я Валер’яна Тадейовича Боднарука, який вже понад сім років очолює профспілку НДПІ. Він також є заступником Голови обласної Ради профспілки галузі Тетяни Сульженко. Нафтогазпром зараз переживає різні трансформації. Тож, ми запросили до розмови Валер’яна Боднарука, з тим, щоб довідатися, що зараз є головним в роботі очолюваної ним профспілки, і які, власне, зміни торкаються життя і праці профспілчан Науково-дослідного проектного інституту.

2017-10-20 11:22:22

Верховна Рада схвалила фінансування медичної реформи, ініційованої Міністерством охорони здоров'я.

Так у другому читанні та в цілому депутати проголосували за проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327)."За" проголосували 240 депутатів. Також врахували дві картки Ірини Геращенко та Ірини Сисоєнко, які не спрацювали.

2017-10-20 10:57:58

Перерахунок пенсій не вплине субсидії і ціни

Підвищення пенсій не позначиться на призначенні субсидії на цю зиму, але їх врахують при призначенні субсидії у 2018 році. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. Він відзначив, що зараз ходить багато чуток, що через підвищення пенсій зменшать субсидії.

2017-10-19 13:11:47

Медична спільнота обговорює медичну реформу

Голова ФПУ Григорій Осовий виступив перед учасниками національного форуму охорони здоров'я «За здорову націю», який відбувся сьогодні у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України.

2017-10-19 13:08:19

Відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

На прохання Голови ФПУ Григорія Осового 18 жовтня у КМУ відбулась його зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

 

Зустріч проходила у робочому форматі, у ній взяв участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

2017-10-18 09:27:37

Управління Держпраці в Івано-Франківській області повідомляє!

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України). Разом з тим, відповідно до вимог чинного трудового законодавства при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір.

2017-10-17 14:06:37

ПРО СОЛІДАРНИЙ СПРОТИВ ПРОФСПІЛОК НАСТУПУ НА ПРАВА ЛЮДИНИ ПРАЦІ

 

Розпочати підготовку до проведення 14 листопада ц.р. Всеукраїнської акції у м. Києві та на місцях з єдиними вимогами до Кабміну України та Верховної Ради України