2018-10-10 12:24:05

ВСІ ГРОМАДЯНИ, КОМУ ДОРОГА УКРАЇНА, МАЮТЬ БУТИ РАЗОМ З ПРОФСПІЛКАМИ

9 жовтня, Івано-Франківськ. З усіх бічних вулиць з високо піднятими плакатами-гаслами стікаються колони людей.   Тисячі профспілчан, представників з усіх галузей народного господарства області  зібралися на площі під стінами облдержадміністрації  та обласної ради, щоб висловити своє обурення політикою Уряду, зухвалому ігноруванню законних прав та інтересів людей праці, підвищенням цін   на товари та послуги без належних на це доходів громадян.

Цьогоріч це вже друга акція протесту профспілчан Прикарпаття. Перша була  навесні, 27 березня. Вимоги профспілчан економічні, соціальні. Сама акція протесту приурочена до Всесвітнього  дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, які щороку відзначаються в жовтні: 7 та 17 числа.

2018-10-08 16:56:23

За неоформленого працівника - штраф 112 тис.грн.

У Державній фіскальній службі повідомляють, що кожен третій українець, що працює, повністю або частково працює нелегально.

Тінізація оплати праці призводить до недоотримання величезних сум податків місцевими бюджетами. Роботодавці, які платять зарплати в конвертах, мають сплатити штраф – 112 тисяч гривень за кожного нелегального працівника.

2018-10-08 16:10:33

ШАНОВНІ ЮРИСТИ!

 Щиро вітаю вас з професійним святом!

Законність та  справедливість є головними підвалинами міцної цивілізованої держави.  Бути юристом - велика честь і відповідальність, бо це означає  бути вартовими найбільших цінностей людини і суспільства. Ваші професійні знання, майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал завжди слугують інтересам працівників – членів профспілки і є запорукою захисту їх прав.

 Від щирого серця бажаю вам професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та твердої віри в прагненні до утвердження закону і справедливості.

 

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                     Ігор Басюк

2018-10-04 14:12:14

АНОНС: ЩОБ ВЛАДА ПОЧУЛА ГОЛОС НАРОДУ! 9 жовтня в Івано-Франківську о 15.00 біля адмінбудівлі ОДА - АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК.

 

 

Заява Уряду щодо підвищення ціни на природний газ для населення викликала обурення у членів профспілок, особливо в умовах постійного зростання цін на споживчі товари та житлово-комунальні послуги. Питома вага вартості природного газу у собівартості житлово-комунальних послуг складає понад 80%. Незважаючи на це, Кабінетом Міністрів України передбачено скорочення видатків на пільги і субсидії на сплату таких послуг та придбання палива на 21%.

У той же час, у проекті Держбюджету на 2019 рік Урядом знову пропонуються занижені рівні основних державних соціальних стандартів і гарантій.

Так, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб більш ніж у 2 рази нижче за фактичний його розмір і майже в 3 рази нижче показника, розрахованого ФПУ відповідно до норм чинного законодавства та міжнародних зобов’язань України.

2018-10-03 16:25:58

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Нехай ваша праця буде вдячною, хай рясно сходять посіяні в серцях дітей зерна добра, любові, патріотизму, віри й оптимізму. Ви часто прокладаєте перші сліди на ще не пройдених стежках, засвічуєте світло там, де темрява. Хай Ваші найкращі мрії та ідеали стануть реальністю.

Прийміть вдячність за високе і натхненне служіння – виховувати людину, за уроки на все життя. Невичерпної вам  енергії та завзяття, творчої  наснаги, здоров’я та процвітання.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                          Ігор  Басюк

2018-10-02 16:37:18

ПОЧАЛИСЯ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ: Профспілка працівників газових господарств дала НКРЕКП термін до кінця цього тижня

2 жовтня під стінами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відбулась Всеукраїнська акція протесту представників газових господарств країни з вимогами розрахувати необхідні розміри заробітної плати хоча б до рівня промисловості.

 Після тривалої «осади» будинку та вимог до голови Нацкомісії Оксани Кривенко вийти до людей та дати свої роз’яснення по ситуації, вона все ж вимушена була вийти.

2018-10-02 11:39:46

ФПУ закликає Уряд не допустити поглиблення бідності в Україні

За дорученням Президії ФПУ Голова ФПУ Г.В. Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо забезпечення в Держбюджеті на 2019 рік виконання норм національного законодавства та міжнародних зобов’язань з метою реалізації громадянам України права на гідну працю та достатній рівень життя.

2018-10-02 11:29:35

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! ПРО МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ ГОВОРИТИМУТЬ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ :

8 жовтня о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» у рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю ФПУ проводить круглий стіл на тему: «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці».

2018-10-02 10:22:56

Чи знаємо ми, який наступний сусід Росії «нападе на себе»?

Виступ Президента України на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Шановна пані Голово, Вельмишановні гості, Пані та панове, Від імені України я щиро вітаю пані Марію Еспіносу з обранням на посаду Голови 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Ми підтримуємо визначені Вами пріоритети та готові зробити свій внесок у їхню реалізацію.

2018-10-02 09:59:21

2018-й рік оголошено в області роком 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки,

8-9 листопада в Івано-Франківську відбудеться книжковий форум «Сторінками української книги».Книжковий фестиваль цьогоріч проводитиметься уже вп’яте.