2018-05-11 14:02:55

16 травня в Ужгороді - Всеукраїнська попереджувальна акція протесту

Згідно з рішенням Ради Федерації профспілок України, 16 травня в Ужгороді має відбутися Всеукраїнська  попереджувальна солідарна акція протесту «За права людини праці, за права профспілок в Україні». У цьому заході на підтримку Закарпатської обласної ради профспілок у її боротьбі проти наступу на її майнові права, за відстоювання прав всіх профспілкових організації країни,  будуть брати участь керівництво та представники Федерації профспілок України, її членських організацій з різних регіонів.

2018-05-10 15:54:02

Оплата і охорона праці та виробничого побуту працюючих жінок

6 травня в Женеві відбулося засідання жіночого комітету Міжнародного профспілкового об'єднання IUF працівників харчової промисловості, сільського господарства, торгівлі,готельного і ресторанного бізнесу, туризму і домашніх працівників.Комітет зібрався вперше після Конгресу профспілки у новому складі. Профспілки регіону Східної Європи і Центральної Азії представляла Надія Бурлака - Голова Івано-Франківської облради профспілки працівників харчової промисловості.

2018-05-09 18:16:54

Пам’ятаємо.

8 – 9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення і 73-тя річниця Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, відзначається 8 травня у низці країн з 2005 року. Так, у відповідній резолюції організації, яку було ухвалено 22 листопада 2004 року, було запропоновано державам-членам ООН, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відзначати один чи обидва ці дні (8 і 9 травня) як день пам'яті всіх жертв Другої світової війни. У документі також наголошувалося, що ця історична подія підготувала умови для створення Організації Об’єднаних Націй, покликаної позбавити майбутні покоління від лихоліття війни, та було закликано держави-члени ООН об’єднати зусилля у боротьбі з новими викликами та загрозами.

2018-05-05 13:57:27

ПЕНСІОНЕР МУСИТЬ БУТИ …ОБІЗНАНИЙ

Ігор Басюк, Голова Ради профспілок Івано-Франківської області, взяв участь в колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області Н. Павлюк.

Цими днями  управлінці Пенсійного фонду підбивали підсумки роботи відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю за рік діяльності.

2018-05-04 19:48:51

«ВАЛІЗА У МАЙБУТНЄ» - Благодійний фото-проект

5-6 травня 2018 року на «стометрівці» Івано-Франківська вперше відбудеться  благодійна виставка фотографій випускників інтернату за підтримки відомого франківського фотографа Сергія Горічка.

«Валіза у майбутнє» - для 18 випускників Печеніжинської спеціальної школи –інтернату . Мета акції – забезпечити випускників речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.

2018-05-04 16:00:47

Нагородження переможців огляд-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці 2 травня 2018 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася церемонія нагородження переможців обласного огляд-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області  І.М.Якиміва, заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б.М.Кобилянського, заступника голови Івано-Франківської обласної ради С.М.Басараба, директорів департаментів обласної державної адміністрації, представників районних державних адміністрацій, об’єднань профспілок та роботодавців області, Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

2018-05-04 15:54:06

Про спільне звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо прискорення розвитку вітчизняної промисловості

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник звернулись з листом до Прем’єр-міністра України, голови Національного комітету з промислового розвитку Володимира Гройсмана. Перш за все, вони від імені своїх організацій висловили вдячність за особисту підтримку пропозицій громадських організацій бізнесу та профспілок щодо прискорення розвитку промисловості країни.

2018-05-03 10:05:45

Про план заходів щодо виконання положень Територіальної угоди на 2018-2020 роки

Голова Івано-Франківської ОДА підписав розпорядження №219 від 26.04.2018р. з переліком заходів щодо виконання положень Територіальної угоди між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Радою профспілок області на 2018 -2020 роки в частині зобов’язань сторони органів виконавчої влади.Керівникам структурних підрозділів ОДА , територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, головам РДА належить забезпечити виконання плану напрацьованих заходів в межах повноважень.

2018-05-02 16:14:03

ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

В рамках Всесвітнього дня охорони праці в членських організаціях Ради профспілок Івано-Франківської області відбулася низка заходів, спрямованих на створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах, профілактику виробничого травматизму.

2 травня в обласній філармонії за участю заступника голови ОДА Б.Кобилянського, заступника голови обласної ради С. Басараба, голови Ради профспілок області І. Басюка, об’єднань організацій роботодавців, управлінь Держпраці і дирекції ФСС та широкого профактиву області відбулося спільне урочисте підбиття підсумків огляду-конкурсу, оголошеного напередодні, на визначення кращого підприємства, установи, організації з питань охорони праці. Захід пройшов під гаслом «Захищене і здорове покоління».

2018-04-26 11:37:30

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ НАЙСИЛЬНІШІ

25 квітня в м. Івано-Франківську (в парку ім.Т.Шевченка)  відбувся традиційний легкоатлетичний крос на призи газети «Єдність».Цього року Рада профспілок Івано-Франківської області спільно з Крайовою організацією ФСТ «Україна» такі змагання проводила вже в двадцять сьомий раз.